Najmodniejsze szpilki na sezon wiosna-lato 2019 olśniewają elegancją i delikatnością. Co jest trendy? Co się zmieniło, co nowego pojawiło się na wybiegach, a co wciąż utrzymuje się na topie? Chcesz mieć na swoich stopach najmodniejsze szpilki sezonu 2019? Koniecznie zajrzyj do naszego poradnika!

Najmodniejsze szpilki 2019

Najmodniejsze szpilki 2019 zachwycają delikatnością i sex appealem! Topowi projektanci lansują buty, które na stopie utrzymywane są za pomocą co najwyżej dwóch cienkich pasków – jeden biegnie wzdłuż palców, drugi wzdłuż kostki. Podeszwa takich ultrakobiecych szpilek, podobnie jak paski, także jest bardzo cienka i delikatna. A sama szpilka – bardzo wysoka. Paski mogą być biżuteryjne, na przykład wysadzane kamieniami. Modna też jest lakierowana skóra. Dominujące kolory to czerń i wszelkie odcienie beżu i ecru. Modne są także kolory „laserowe”, ale w ich wypadku ważne jest, by umiejętnie dopasować je do kolorystyki całej kreacji.

Najmodniejsze szpilki w najlepszej wersji

Kupując szpilki na lato zawsze pamiętaj o tym, że nawet najmodniejsze szpilki nie będą wyglądały dobrze, jeśli nie będą dobrze dopasowane. Przymierzając najmodniejsze szpilki sezonu warto sprawdzić, czy wystarczająco dobrze przylegają one do stopy. Jeśli między stopą a butem pozostaje dużo wolnego miejsca, będzie ci trudno utrzymać stabilność. Grozi ci wówczas nie tylko uszczerbek na wizerunku, ale także kontuzja. Buty nie mogą być także za małe. Wystające palce i pięta nie będą wyglądały dobrze!