Najmodniejsze szpilki wszech czasów? Szpilki, które nigdy nie wychodzą z mody? szpilki – fetysz? Szpilki – legenda? To oczywiście model Christiana Louboutina z czerwoną podeszwą.

Kultowe, jedyne w swoim rodzaju, uwielbiane i pożądane przez kobiety na wszystkich kontynentach. Na topie od wielu lat. Najsłynniejsze i najpopularniejsze. Z prowokacyjnie czerwoną podeszwą wydają się być ponadczasowe! Takie są właśnie najmodniejsze szpilki świata. W czym tkwi tajemnica butów z czerwoną podeszwą Christiana Louboutina?

Najmodniejsze szpilki gorące jak ogień

Najmodniejsze szpilki świata to dzieło Christiana Louboutina – jednego z najlepszych projektantów obuwia o międzynarodowej renomie. Ten słynny projektant obuwia urodził się w 1964 roku, a już w wieku 27 lat założył markę, która nosi jego imię. Dziś jest właścicielem ponad setki sklepów, a jego buty są przedmiotem marzeń wszystkich kobiet.

Najmodniejsze szpilki zawdzięczają coś Coco Chanel

Najmodniejsze szpilki Christian Louboutin stworzył rok po otwarciu swojego imperium modowego. Jak do tego doszło? Podczas pobytu we Włoszech projektant wpadł na pomysł, by czarną podeszwę pomalować… czerwonym lakierem do paznokci Chanel. I tak to się zaczęło.

Najmodniejsze szpilki nie mogą być tanie!

Najmodniejsze szpilki świata wyróżnia nie tylko czerwona podeszwa, ale także bardzo wysoki obcas mierzący około 12 centymetrów. Ale mimo to szpilki Christiana Louboutina są zawsze bardzo wygodne. Niestety, za taki luksus trzeba słono zapłacić. Para butów to wydatek powyżej 800 dolarów.