Niektóre kobiety nigdy nie odważyły się założyć butów na wysokim obcasie. Ale jeśli ty masz już to za sobą, jeśli kupiłaś właśnie najmodniejsze szpilki sezonu, skorzystaj z naszych rad! Aby buty właściwie prezentowały się na nodze, trzeba umieć je nosić!

Co zrobić, żeby wyeksponować wszystkie zalety obłędnych szpilek? Jak w nich chodzić? Nawet najmodniejsze szpilki będą prezentowały się źle, jeśli ich właścicielka nie będzie umiała ich odpowiednio zaprezentować!

Najmodniejsze szpilki to nie wszystko!

Gdy już masz w swojej szafie najmodniejsze szpilki lata, zanim je założysz, pamiętaj o trzech ważnych radach! Nigdy się nie garb, idąc stawiaj stopy na jednej linii, a siadając zadbaj, by nogi dobrze się prezentowały.

Najmodniejsze szpilki nie mogą być za duże ani za małe

Kupując najmodniejsze szpilki sezonu jeszcze w sklepie zadbaj o ich właściwy dobór. Szpilki – szczególnie te bez palców i pięty – muszą być idealnie dopasowane. Za duże nie będą trzymały się stopy utrudniając chód. Chodzenie w za małych butach nie tylko będzie dla ciebie torturą, ale, prócz tego, po prostu nie będzie naturalne. Dodatkowym utrudnieniem będą odciski, które nie tylko sprawią ci ból, ale także uniemożliwią ci swobodne stawianie stóp. Zdarza się często, że ze zbyt małych butów wystają palce. Przymierzając buty zwróć na to szczególną uwagę. Palce wystające z butów nie tylko bardzo źle wyglądają, ale także utrudniają chodzenie.