Eleganckie szpilki damskie to nie tylko efektowny gadżet ze świata mody. To także wyrafinowany rekwizyt, którym jakże chętnie posługują się najpopularniejsze wokalistki z całego świata. Sprawdźcie, kto i dlaczego uwielbia szpilki.

Największe wokalistki wyznają miłość do szpilek w tekstach swoich piosenek i w wypowiedziach publicznych. Są też ambasadorkami tych najbardziej kobiecych z butów. Do wikich fanek szpilek należą Rihanna, Lady Gaga i Beyonce. Sprawdźcie, co mówią o swoich ulubionych butach.

Eleganckie szpilki damskie specjalnie dla Rihanny

Do grona fanek seksownego damskiego obuwia na szpilce należy między innymi Rihanna. To właśnie dla pięknej Barbadoski Manolo Blahnik stworzył unikalną limitowaną kolekcję szpilek z denimu.

Eleganckie szpilki damskie, którym nie może się oprzeć Lady Gaga

Eleganckie szpilki damskie stały się także obsesją kontrowersyjnej Lady Gagi. Piosenkarka stwierdza wprost, że uwielbia eleganckie szpilki damskie Manolo Blahnika, Jimmy Choo i Stuarta Weitzmana w „Wyznaniach zakupoholiczki” – amerykańskiej komedii romantycznej z 2009 roku.

Eleganckie szpilki damskie i gorące uczucia Beyonce

Eleganckie szpilki damskie stały się jednym z tematów piosenki Beyonce. Piosenkarka wspomina o nich w remiksie „In da Club”. Wymieniając nazwiska dwóch wielkich projektantów obuwia – Manolo Blahnika oraz Jimmy Choo i opowiadając o gorącym uczuciu, jakie żywi do ich obuwniczych arcydzieł. „I’m the chick with the hot ish, Manolo Blahnik, Jimmy Choo kicks, killin’ it, who you with?”